ÁLLVÁNYOZÓ munkalehetőség Németországban
Amiben számítunk rád:
- gyakorlat és tapasztalat az állványozásban
- állványok, állvány elemek és munkavállalók építkezésre fuvarozása (1fő munkatárs C kategóriás jogosítvánnyal)
- légy megbízható
- korai munkakezdés
- terhelhetőség
Előnyt jelent:
- Német nyelvtudás
KÍNÁLAT
-2000-2400 Euro/hónap teljesítmény és feladat függvényében
- névre szóló munkáltatói igazolás a kiutazáshoz
- bejelentett jogviszony
- kiscsoportos elhelyezés igényes szálláson
- jó munkakörnyezet, kitűnő eszközök
hosszú távon számítunk rád!
Várjuk jelentkezésed!
További információ:
+3670-620-0815

Információk

  • Hely:
    Külföld
  • Ország:
    Németország
  • Állás típusa:
    Fizikai munka, segédmunka
  • Munka jellege:
    teljes munkaidő
  • Tapasztalat:
    1-3 év

Kapcsolat

Kovács Tímea hirdetései
Evelox Kft.

Küld el fényképes önéletrajzod az "Email küldése" gombra való kattintással!

Azonosító: #78
83 megtekintés
Feladva: 2021.04.15