Telefonos ügyfélszolgálati és értékesítési munkatárs

Call Center munkára keresek munkatársakat. Fix garantált 150.000 Ft/hó nettó jövedelem napi 8 óra tevékenység mellett.
Feladatok:
• Lakossági szolgáltatások ajánlása meglévő ügyfeleknek
• Adatbázis alapján proaktív, telefonon keresztül történő potenciális üzleti ügyfelek feltérképezése
• Telefonos tájékoztatás meglévő partnerek részére, elérhető új szolgáltatási lehetőségekről
• Ügyféligények rögzítése számítógépes rendszerben
• Kapcsolódó adminisztratív tevékenységek, adategyeztetés és ellenőrzés elvégzése
Elvárások:
• Legalább középfokú végzettség
• MS Office ismeretek
• Magas szintű kommunikációs készség
• Lelkes, tenni akaró hozzáállás
• Nyitott, közvetlen személyiség
Előnyök:

Amit kínálunk:
• Hosszú távú, stabil munkalehetőség egy piacvezető vállalatnál.
• Garantált 150.000 Ft/hó nettó jövedelem.
• Továbbfejlődési lehetőség munkában és jövedelemben.

Munkavégzés helye:
Baja, Szekszárd
bacska.iga

Információk

  • Hely:
    Magyarország
  • Régió:
    Bács-Kiskun
  • Város:
    Baja
  • Állás típusa:
    Ügyfélszolgálat, ügyfélkapcsolat
  • Munka jellege:
    teljes munkaidő
  • Tapasztalat:
    Pályakezdő

Kapcsolat

Küld el fényképes önéletrajzod az "Email küldése" gombra való kattintással!

Azonosító: #76
8 megtekintés
Feladva: 2021.03.25