Ügyfélszolgálati munkakör
Mostanában többször megfordult a fejedben, hogy munkahelyet váltanál? Nem látsz magad előtt fejlődési és karrier lehetőséget? Ha kész vagy kipróbálni magad egy új területen, és szívesen képeznéd magad, akkor lépj közénk! Most pénzügyi tanácsadóként léphetsz csapatunkba!

Bács-Kiskun megye értékesítési pontjaira ügyfélszolgálati teendőket ellátó munkatársat keresünk meglévő állomány gondozására. Üzletközpontú, kommunikatív, határozott, kitartó kollégák jelentkezését várjuk.

Amit kínálunk:
- meglévő állomány gondozása
- ügyfélszolgálati pozíció
- kezdő támogatás
- szakmai képzés

Feladat:
- meglévő ügyfélkör kiszolgálása
- adminisztráció
- biztosítási/ banki termékek értékesítése

Előny:
- szakmai tapasztalat
- /szakirányú végzettség
- pénzügyi területen szerzett tapasztalat

Fényképes önéletrajzzal a bacska.kti@gmail.com e-mail címen!

Információk

0 Ft /
  • Hely:
    Magyarország
  • Régió:
    Bács-Kiskun
  • Állás típusa:
    Bank, biztosítás, tőzsde
  • Munka jellege:
    teljes munkaidő
  • Végzettség:
    Felsőfok
  • Tapasztalat:
    1-3 év

Kapcsolat

Ujfalusi Klára hirdetései

Küld el fényképes önéletrajzod az "Email küldése" gombra való kattintással!

Azonosító: #67
14 megtekintés
Feladva: 2021.03.08