Ecseren - Pest megyében található üzemünkbe, kézi csomagolók jelentkezését várjuk !!

Feladatok:
Kész termékek csomagolása, dobozolása, a meghatározott folyamat szerint.
Csomagoló dobozok előkészítése, címkézése.
Termékek ellenőrzése gyártás során.
Két műszakos munkarend 8-órában, heti váltásban, de egy műszak vállalása is megoldható!!

Elvárások:
Olyanok jelentkezését várjuk, akik szívesen dolgoznak csapatban.
Könnyű fizikai munka, meghatározott szünetekkel, de fontos a jó fizikai állapot.
2-műszakos munkarend vállalása.

Amit nyújtunk:
Határozatlan idejű 8-órás bejelentett munkaviszony
Tiszta-barátságos, jól felszerelt munkakörnyezet
Versenyképes fizetés
1100-1200-Ft-nettó/óra
Hétfőtől-péntekig tartó munkavégzés.

Információk

Nettó /
  • Hely:
    Magyarország
  • Régió:
    Pest
  • Város:
    Ecser
  • Állás típusa:
    Fizikai munka, segédmunka
  • Munka jellege:
    teljes munkaidő
  • Végzettség:
    Alapfok
  • Tapasztalat:
    Pályakezdő

Kapcsolat

Máltsik Attila hirdetései
Merlin Guard Kft

Küld el fényképes önéletrajzod az "Email küldése" gombra való kattintással!

Azonosító: #135
35 megtekintés
Feladva: 2021.11.09