Könnyen végezhető, és megtanulható betanított munkalehetőség!!

Sütőipari termékekkel foglalkozó üzemünk munkavállalókat keres!

Feladatok:
A gépekről leszedett termékeket csomagolása és címkézése

Jelentkezési feltételek:
2-műszak vállalása hétfőtől péntekig 06:00-tól 14:00-ig, vagy 14:00-tól 22:00
Érvényes tüdőszűrő lelet, és üzemorvosi alkalmassági vizsgálat

Juttatások:
Fizetés minden hónap 10.-napjáig banki utalással.
Folyamatos bejelentett munkaviszony
Nettó órabér: 1050-1150-Ft

Munkakörülmények:
Tiszta-barátságos, jól felszerelt munkakörnyezet

Fényképes önéletrajzát a jelentkezés gombra kattintva tudja elküldeni!

A következő telefonszámon tud érdeklődni 08-órától-18-óráig: 06-70-678-60-30.

Információk

Nettó /
  • Hely:
    Magyarország
  • Budapest:
    XVIII kerület
  • Állás típusa:
    Fizikai munka, segédmunka
  • Munka jellege:
    teljes munkaidő
  • Tapasztalat:
    Pályakezdő

Kapcsolat

Máltsik Attila hirdetései
Draco Guard Kft

Küld el fényképes önéletrajzod az "Email küldése" gombra való kattintással!

Azonosító: #126
47 megtekintés
Feladva: 2021.11.04