A Yaris Kabin Hungary Kft. csapatába, Iváncsára keresünk gépészmérnök munkatársat.

FELADATOK:
• Konstrukciós feladatok ellátása, gyártás támogatása
• Műszaki rajz készítése
• Együttműködés a beszerzés, gyártás, szerelés folyamatában
• Műszaki megoldások kidolgozása
ELVÁRÁSOK:
• Szakirányú felsőfokú végzettség (gépészmérnök)
• Gyártásban, karbantartásban szerzett 3-5 év szakmai tapasztalat
• B kategóriás jogosítvány
• Nagyfokú önállóság és rugalmasság
• Jó problémamegoldó képesség
• Angol nyelv ismerete
• utazási hajlandóság
• autóiparban szerzett gyártási tapasztalat

Amit kínálunk:
• Azonnali munkakezdés
• Hosszú távú, stabil munkahely
Jelentkezéseket önéletrajz és motivációs levél csatolásával várjuk a kitti.kovacs@yariskabin.hu e-mail címre vagy az alábbi telefonszámon: 06-70/646-8892

Információk

0 Ft /
  • Hely:
    Magyarország
  • Régió:
    Fejér
  • Város:
    Iváncsa
  • Állás típusa:
    Gyártás, termelés, mérnök
  • Munka jellege:
    teljes munkaidő
  • Végzettség:
    Felsőfok
  • Tapasztalat:
    1-3 év
  • Nyelvtudás:
    Angol nyelv ismerete

Kapcsolat

Yaris kabin hirdetései
Yaris Kabin
2454
www.yariskabin.hu

Küld el fényképes önéletrajzod az "Email küldése" gombra való kattintással!

Azonosító: #115
25 megtekintés
Feladva: 2021.08.18