A Yaris Kabin Hungary Kft. csapatába, Iváncsára keresünk porfestő munkatársat.

Elvárások:
• alapfokú végzettség
• monotonitástűrés, terhelhetőség
• jó kézügyesség, állóképesség

Feladatok:
• gépalkatrészek, kabinok felületeinek előkészítése és porfestése

Előny:
• hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• önálló, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:
• Azonnali munkakezdés
• Munkába járás támogatása

Jelentkezéseket önéletrajz csatolásával várjuk a kitti.kovacs@yariskabin.hu e-mail címre vagy az alábbi telefonszámon: 06-70/646-8892

Információk

  • Hely:
    Magyarország
  • Régió:
    Fejér
  • Város:
    Iváncsa
  • Állás típusa:
    Szakmunka
  • Munka jellege:
    teljes munkaidő
  • Tapasztalat:
    1-3 év
  • Nyelvtudás:
    nem szükséges

Kapcsolat

Yaris kabin hirdetései
Yaris Kabin
2454
www.yariskabin.hu

Küld el fényképes önéletrajzod az "Email küldése" gombra való kattintással!

Azonosító: #114
9 megtekintés
Feladva: 2021.08.18