A Yaris Kabin Hungary Kft. csapatába, Iváncsára keresünk CNC gépkezelő munkatársat.

Feladatok:

• TRUMPF gépek kezelése
• lézerdarabolók, élhajlító és egyéb CNC gépek kezelése

Elvárások:

• önálló precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

• Azonnali munkakezdés
• Munkába járás támogatása
• Igényes munkakörnyezet

Jelentkezéseket önéletrajz csatolásával várjuk a kitti.kovacs@yariskabin.hu e-mail címre vagy az alábbi telefonszámon: 06-70/646-8892.

Információk

  • Hely:
    Magyarország
  • Régió:
    Fejér
  • Város:
    Iváncsa
  • Állás típusa:
    Szakmunka
  • Munka jellege:
    teljes munkaidő
  • Végzettség:
    Alapfok
  • Tapasztalat:
    1-3 év
  • Nyelvtudás:
    nem szükséges

Kapcsolat

Yaris kabin hirdetései
Yaris Kabin
2454
www.yariskabin.hu

Küld el fényképes önéletrajzod az "Email küldése" gombra való kattintással!

Azonosító: #113
23 megtekintés
Feladva: 2021.08.18